Super Junior

Super Junior

Forum Super Junior
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 KiBum / Kim Ki Bum (김기범)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
CrAzY_E.L.F.S_Vip
Coordinator
Coordinator
avatar

Mesaj Sayısı : 995
Kayıt tarihi : 12/11/10
Yaş : 21
Nerden : izmir

MesajKonu: KiBum / Kim Ki Bum (김기범)   Perş. Ocak 20, 2011 3:04 am


KiBum / Kim Ki Bum (김기범)



Kibum (기범/基 范)
Gerçek Adı: Kim Kibum (Kim Gi Beom)
Çince Adı: Ji Fan
Sahne Adı: Kibum
Lakabları: Snow White (Heechul takmış), Yangban Kim (Heechul takmış)
Mesleği: Oyuncu, Sanatcı ve Manken
Pozisyonu: Vokal ve Danscı
Doğum Tarihi: 21 Ağustos 1987
Burcu: Aslan
Doğum Yeri: Seoul (서울)
Boy: 179 cm/5' 10.5"
Kilo: 58 kg/127.6 lb
Kan Grubu: A
Ailesi: Annesi, Babası, Küçük Kız kardeşi Kim Saehee ve Erkek Kardeşi, Oyuncu Kuzeni Shin Dong Wook
Din: Hristiyan
Bildiği Diller: Korece ve Ingilizce
Hobileri: şarkı söylemek, başkalarını Taklit etmek
Eğitim: Santa Monica Lisesi (Santa Monica, California, U.S.A)
Çaldığı Enstrumanlar: Piano
Kişisel Websitesi: http://www.actorkibum.smtown.com
Ilk deneyim: April 2004, KBS “April Kiss”

Rol Aldığı Diziler:
- April Kiss (2004)
- Sharp 2 (2005)
- Rainbow Romance (2005-2006)
- Marrying A Millionaire (2005)

Rol Aldığı Filmer:
- Attack on the Pin-Up Boys (2007)
- Joo Moon Jin (2010)

_____________________________________________________________

English:

Kibum (기범/基 范)
Real Name: Kim Ki Bum (Kim Gi Beom)
Chinese Name: Ji Fan
Stage Name: KiBum
Nick Names: Snow White (named by Heechul), Yangban Kim (named by Heechul)
Profession: Actor, singer and model
Position: Vocal and Dancer
Birthdate: 21st August 1987
Star Sign: Leo
Birthplace: Seoul (서울)
Height: 179cm/5' 10.5"
Weight: 58kg/127.6 lb
Blood type: A
Family: parents, 1 brother, 1 sister (Kim Saehee), Cousin/actor Shin Dong Wook
Religion: Christianity
Languages: Korean and English
Hobbies: singing
Education: Santa Monica High School (Santa Monica, California, U.S.A)
Instruments: Piano
Website: http://www.actorkibum.smtown.com
First Appearance: April 2004, KBS "April Kiss"

TV Series:
- April Kiss (2004)
- Sharp 2 (2005)
- Rainbow Romance (2005-2006)
- Marrying A Millionaire (2005)

Movies:
- Attack on the Pin-Up Boys (2007)
- Joo Moon Jin (2010)

_________________

Ok-Rim Jeong+Min-Hee Kwon=Dragon Island

C.n. Blue-Super Junior-Tvxq


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
CrAzY_E.L.F.S_Vip
Coordinator
Coordinator
avatar

Mesaj Sayısı : 995
Kayıt tarihi : 12/11/10
Yaş : 21
Nerden : izmir

MesajKonu: Geri: KiBum / Kim Ki Bum (김기범)   Perş. Ocak 20, 2011 3:04 am












_________________

Ok-Rim Jeong+Min-Hee Kwon=Dragon Island

C.n. Blue-Super Junior-Tvxq


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
CrAzY_E.L.F.S_Vip
Coordinator
Coordinator
avatar

Mesaj Sayısı : 995
Kayıt tarihi : 12/11/10
Yaş : 21
Nerden : izmir

MesajKonu: Geri: KiBum / Kim Ki Bum (김기범)   Perş. Ocak 20, 2011 3:05 am
















_________________

Ok-Rim Jeong+Min-Hee Kwon=Dragon Island

C.n. Blue-Super Junior-Tvxq


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sponsored content




MesajKonu: Geri: KiBum / Kim Ki Bum (김기범)   

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
KiBum / Kim Ki Bum (김기범)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Super Junior :: SİTEMİZ TAŞINDI YENİ ADRESİMİZ: www.turkishelf.net-
Buraya geçin: