Super Junior

Super Junior

Forum Super Junior
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Han Kyung / Han Geng ( 한경 )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
CrAzY_E.L.F.S_Vip
Coordinator
Coordinator
avatar

Mesaj Sayısı : 995
Kayıt tarihi : 12/11/10
Yaş : 21
Nerden : izmir

MesajKonu: Han Kyung / Han Geng ( 한경 )   Perş. Ocak 20, 2011 3:14 am

Hankyung



Gerçek adı : 韩庚 / Han Geng
Mesleği : Aktör, Şarkıcı, Manken ve dansçı
Doğum Tarihi : 09 Şubat 1984
Doğum Yeri : Mudanjiang, Heilongjiang, Çin
Boy : 181cm
Kilo : 66kg
Burç : Kova
Kan Grubu : B
Ajans: SM Entertainment




Dramalar : Stage of Youth (CCTV, 2009)
Rainbow Romance (MBC, 2005, cameo)

Film : Attack on the Pin-Up Boys (2007)


Eğitim : Beijing Dans Akademisi, Central University (Bale ve büyük Geleneksel Dans)
Hobiler : Geleneksel Çin dansı, bale ve bilgisayar oyunları




~~ English ~~



Name: 韩庚 / Han Geng
Also known as: 한경 / Han Kyung
Profession: Actor, dancer, singer and model
Birthdate: 1984-Feb-09
Birthplace: Mudanjiang, Heilongjiang, China
Height: 181cm
Weight: 66kg
Star sign: Aquarius
Blood type: B
Talent agency: SM Entertainment

TV Series

Stage of Youth (CCTV, 2009)
Rainbow Romance (MBC, 2005, cameo)

Movies

Attack on the Pin-Up Boys (2007)[/b][/size]

Trivia
Education: Beijing Dance Academy, Central University for Nationalities (Ballet and Traditional Dance major)
Hobbies: Traditional Chinese dance, ballet and playing computer games
KPOP group: Super Junior
Language: Mandarin and Korean

_________________

Ok-Rim Jeong+Min-Hee Kwon=Dragon Island

C.n. Blue-Super Junior-Tvxq


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
CrAzY_E.L.F.S_Vip
Coordinator
Coordinator
avatar

Mesaj Sayısı : 995
Kayıt tarihi : 12/11/10
Yaş : 21
Nerden : izmir

MesajKonu: Geri: Han Kyung / Han Geng ( 한경 )   Perş. Ocak 20, 2011 3:15 am










_________________

Ok-Rim Jeong+Min-Hee Kwon=Dragon Island

C.n. Blue-Super Junior-Tvxq


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
CrAzY_E.L.F.S_Vip
Coordinator
Coordinator
avatar

Mesaj Sayısı : 995
Kayıt tarihi : 12/11/10
Yaş : 21
Nerden : izmir

MesajKonu: Geri: Han Kyung / Han Geng ( 한경 )   Perş. Ocak 20, 2011 3:15 am










_________________

Ok-Rim Jeong+Min-Hee Kwon=Dragon Island

C.n. Blue-Super Junior-Tvxq


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sponsored content




MesajKonu: Geri: Han Kyung / Han Geng ( 한경 )   

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Han Kyung / Han Geng ( 한경 )
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Super Junior :: SİTEMİZ TAŞINDI YENİ ADRESİMİZ: www.turkishelf.net-
Buraya geçin: